İade Politikası

15 günlük bir iade politikamız var; bu, ürününüzü aldıktan sonra iade talebinde bulunmak için 15 gününüz olduğu anlamına gelir.

İadeye hak kazanabilmeniz için ürününüzün, aldığınızla aynı durumda, giyilmemiş veya kullanılmamış, etiketli ve orijinal ambalajında ​​olması gerekir. Ayrıca makbuz veya satın alma belgesine de ihtiyacınız olacak. İade işlemini başlatmak için laviniaibaby@gmail.com

adresinden bizimle iletişime geçebilirsiniz . İadelerin aşağıdaki adrese gönderilmesi gerektiğini lütfen unutmayın: [İADE ADRESİNİ GİRİN] İadeniz kabul edilirse, size bir iade nakliye etiketinin yanı sıra paketinizi nasıl ve nereye göndereceğinize ilişkin talimatlar göndereceğiz. İade talebi yapılmadan tarafımıza geri gönderilen ürünler kabul edilmeyecektir. Herhangi bir geri dönüş sorunuz için laviniaibaby@gmail.com adresinden her zaman bizimle iletişime geçebilirsiniz .
Hasarlar ve sorunlar
Lütfen siparişinizi teslim alırken inceleyin ve ürün arızalıysa, hasarlıysa veya yanlış ürün aldıysanız derhal bizimle iletişime geçin, böylece sorunu değerlendirip düzeltebiliriz.


İstisnalar / iade edilemeyen ürünler
Çabuk bozulan ürünler (gıda, çiçek veya bitki gibi), özel ürünler (özel siparişler veya kişiselleştirilmiş ürünler gibi) ve kişisel bakım ürünleri (güzellik ürünleri gibi) gibi belirli ürün türleri iade edilemez. . Ayrıca tehlikeli maddeler, yanıcı sıvılar veya gazların iadesini de kabul etmiyoruz. Belirli bir öğenizle ilgili sorularınız veya endişeleriniz varsa lütfen iletişime geçin.

Maalesef indirimli ürünlerde veya hediye kartlarında iadeleri kabul edemiyoruz.


Değişimler
İstediğinizi aldığınızdan emin olmanın en hızlı yolu, sahip olduğunuz ürünü iade etmek ve iade kabul edildikten sonra yeni ürün için ayrı bir satın alma işlemi gerçekleştirmektir.


Avrupa Birliği 14 günlük soğuma süresi
Yukarıdakilere bakılmaksızın, ürün Avrupa Birliği'ne gönderiliyorsa, siparişinizi herhangi bir nedenle ve hiçbir gerekçe göstermeksizin 14 gün içinde iptal etme veya iade etme hakkına sahipsiniz. Yukarıda belirtildiği gibi, ürününüzün aldığınız haliyle aynı, giyilmemiş veya kullanılmamış, etiketleriyle birlikte ve orijinal ambalajında ​​olması gerekir. Ayrıca makbuz veya satın alma belgesine de ihtiyacınız olacak.


Geri ödemeler
İadenizi alıp inceledikten sonra sizi bilgilendireceğiz ve geri ödemenin onaylanıp onaylanmadığını size bildireceğiz. Onaylanırsa, 10 iş günü içinde orijinal ödeme yönteminize otomatik olarak geri ödeme yapılır. Bankanızın veya kredi kartı şirketinizin geri ödemeyi işleme koymasının ve göndermesinin de biraz zaman alabileceğini lütfen unutmayın.
İadenizi onaylamamızın üzerinden 15 iş gününden fazla süre geçtiyse lütfen laviniaibaby@gmail.com adresinden bizimle iletişime geçin.